Әйелдерге арналған шифон тон
Қара түсті, шифоннан тігілген жеңіл ауалы туника. Дөңгелек мойын сызығы ұсақ түсті тастардан жасалған гипюр кірістірумен безендірілген. Бүйір тіліктері, жеңдері кең, төмен қарай жағылған. Тік пішім, тік жиек.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Шифон
Түсі: Қара
Өлшемі: М/L (44/46, 46/48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Кеуде қуысы: 96 см
Санның айналасы: 104 см
Бұйымның ені:54см (108 см)
Бұйымның ұзындығы: 72 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | Туника |
| Халықаралық өлшем | M-L |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Шифон |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Кеңейтілген |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Камни Swarovski |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 72 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Өнімнің ені | 108 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 300 ₸





