Кешкі әйелдер блузкасы
Қара түсті, ілгегі жоқ, мойын сызығы V-тәрізді, ринстондармен және блесткилермен гипюрлі кірістіру оң иықтан етектің түбіне дейін. Ұзын жеңдер, тік пішім, тік жиек.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Трикотаж
Түсі: Қара
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Кеуде қуысы: 92 см
Жамбас шеңбері: 100 см
Бұйымның ұзындығы: 62 см
Жеңнің ұзындығы: 58 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 62 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Аппликация, пайеткалар, Перделеу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 62 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 58 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 900 ₸





