Әйелдерге арналған шифон кардиган
Шифоннан тігілген, ілгегі жоқ, шынтағына дейін ойығы бар ұзын жалпақ жеңдер, дөңгелек мойын сызығы бар тік кесілген қара әйелдер кардиганы.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Шифон
Өлшемі: М (44/46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Кеуде қуысы: 94 см
Жамбас шеңбері: 102 қараңыз
Бұйымның ұзындығы: 63 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Өнім түрі | Кардиган |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Шифон |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Бекіткіш | Бекіткіш жоқ |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 63 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 200 ₸







