Әйелдер футболкасы
Алдыңғы жағында тік ақ-қара жолақты футболка, күміс түсті абстрактілі өрнегі бар баспа, жағасы ринстондармен. Алдынан тілігі бар түзу пішім
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Трикотаж
Өлшемі: XS (40 - Белгіленген ресейлік өлшем)
Кеуде қуысының көлемі: 76 см
Санның көлемі: 82 см
Бұйымның ұзындығы: 54 см
Жеңнің ұзындығы: 11 қараңыз
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Кеуде айналымы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 82 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Қара |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Жастар |
| өрнектер мен принттер | абстрактілі басып шығару |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 54 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 11 см |
| Өнімнің ені | 38 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 500 ₸




