Әйелдер блузкасы
Қызғылт түсті, мойыны V-тәрізді гипюрлі. Ұзын жеңдер, тік пішім, тік жиек
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қызғылт
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 58 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
Кеуде қуысы: 92 см
Жамбас шеңбері: 100 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Қызғылт |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 58 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Өнімнің ені | 44 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸




