Әйелдерге арналған жазғы футболка
Қызыл түсті полка нүктелері, резеңкеленген қамыт, фонарь жеңдері, тік кесілген, төртбұрышты мойын сызығы
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Мақта
Өлшемі: XS (38/40 - Белгіленген ресейлік өлшем)
Кеуде қуысының көлемі: 78
Санның көлемі: 84
Бұйымның ұзындығы: 57 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Кеуде айналымы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 84 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | XL |
| Түсі | Қызыл |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Матаның түрі | Коттон |
| Құрамы | 90% Коттон, 10% Лайкра |
| Мойындық кесу фасоны | Шаршы |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Фонарь |
| Стиль | Жастар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 57 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 000 ₸





