Әйелдерге арналған ұзын жеңді футболка
Қара түсті, жағасы қамыт, ұзын жеңдер, ұзартылған тік пішім. Баспа алтын түстес.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48 - Ресейлік өлшем белгіленді
Бұйымның ұзындығы: 62 см
Кеуде қуысы: 96 см
Санның айналасы: 104 см
Бұйымның ені: 52 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Түсі | Қара |
| Силуэт | Тікелей |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| өрнектер мен принттер | абстрактілі басып шығару |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 62 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Өнімнің ені | 52 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸




