Әйелдерге арналған ұзын жеңді блузка
Қара түсті, тік пішілген, жағасы және мойын сызығында ажурлы гипюр ендірмесі бар.
Ілгегі жоқ.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Жұқа трикотаж - Полиэстер
Түсі: Қара
Өлшемі: М (44/46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Кеуде қуысы: 98 см
Жамбас шеңбері: 102 қараңыз
Бұйымның ұзындығы: 59 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Силуэт | Тікелей |
| Көйлек жағасының түрі | Шеттері дөңгеленген |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 59 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Өнімнің ені | 47 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸






