
Пайеткалары бар драпировкасы бар әйелдерге арналған қызғылт түсті хош иісті блузка
7 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:704
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған хош иісті блузка
Қызғылт түсті, орамалы блузка, бүйірінде драпировкасы бар. Түрлі-түсті блесткилермен кестеленген, мойын сызығы V-тәрізді, жеңі ұзын. Тіке пішілген, етегі түзу.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М/L - (46/48 Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Қызғылт
Матаның түрі: Трикотаж
Кеуде қуысы: 96 см
Санның айналасы: 104 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Стильдер | Қаусырмалы |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | M-L |
| Түсі | Қызғылт |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | пайеткалар, Перделеу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 57 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸





