
Әйелдерге арналған ұзын белдемше, кешкі ринстондары бар қара дестелегіш
9 600 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1594
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Кешкі/Сәнді әйелдер белдемшесі
Қара түсті, сәнді материалдан тігілген креп-дестелегіш (Дестелегіш материалы өзінің құрылымы мен матаны жасау технологиясына байланысты көзбен мыжылған болып көрінеді, жеңіл мата, күнделікті өмірде ыңғайлы). Қамыттағы белдемше, қондырмалар, ринстондармен және ірі моншақтармен кестеленген ірі ажурлы жапырақтар түріндегі аппликация. Жоғары отырғыш, сыдырмамен жабылатын. Тік жиек. Юбка кешкі және салтанатты іс-шараларға өте ыңғайлы.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Американдық креп-дестелегіш
Түсі: Қара
Өлшемі: XXXL - (54 - белгіленген ресейлік өлшем)
Бел орамасы: 92 см
Санның айналасы: 118 см
Бұйымның ұзындығы: 87 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54 |
| Бел орамы | 92 см |
| Жамбас айналымы | 118 см |
| Белдемше түрі | Иніште |
| Силуэт | Трапеция тәрізді |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Креп |
| Құрамы | Креп Жатка |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Бисер, Аппликация |
| Өнімнің ұзындығы | 87 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 600 ₸




