
Ұзын жеңді блесткалары бар дөңгелек мойыншасы бар демалыс күнгі трикотаж блузка
7 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:673
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Мерекелік трикотаж блузка
Тәтті шоколад түсті, дөңгелек мойын сызығы бар, ұзын жеңді - оң жеңнің астыңғы жағы блесткимен кестеленген аппликациямен тігілген. Иық тігісінің негізінің алдыңғы жағында абстрактілі өрнегі бар аппликация блесткимен кестеленген. Тік пішім, тік жиек.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46 - Белгіленген ресейлік өлшем
Кеуде қуысы: 92 см
Жамбас шеңбері: 100 см
Бұйымның ені: 46 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Аяқтау және безендіру | пайеткалар, Аппликация |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 66 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Өнімнің ені | 46 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸




