Әйелдерге арналған әдемі трикотаж белдемше
Күрең қызыл түсті, Еденге дейін ұзын юбка (Макси) Кесілген, Белдемше сыналармен. Артқы жағында кең серпімді белдеуі бар. Белдемше сапалы Трикотаждан тігілген
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 50 - 52 - 54 - Ресейлік өлшем белгіленді
Бел орамасы: 86 см
Санның айналасы: 113 см
Белдемшенің ұзындығы: 102 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/52 |
| Бел орамы | 86 см |
| Жамбас айналымы | 113 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Күрең |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 102 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L/XL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 700 ₸






