Күнделікті әйелдер көйлегі
Сұр түсті. Түймелері бар, бүйірлері алдыңғы жағында драпировкасы бар талғампаз әйелдер көйлегі. V-мойын сызығы, ұштары дөңгеленген бұралмалы жағасы бар. Манжеттердегі ұзын жеңдер.
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Сұр
Матаның түрі: 56% полиэстер, 44% вискоза
Өлшем
XL (52/54 - Ресейлік өлшем белгіленді)
Кеуде қуысы: 104 см
Санның айналасы: 112 см
Бұйымдардың ұзындығы: 64 см
Жеңнің ұзындығы: 62 см
XXl (56 - белгіленген ресейлік өлшем)
Кеуде қуысы: 112 см
Жамбас шеңбері: 120 см
Бұйымның ұзындығы: 64 см
Жеңнің ұзындығы: 62 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Стильдер | Драпированная |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | 2XL-3XL |
| Түсі | Сұр |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Құрамы | 56% Полиэстер, 44% Вискоза |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек жағасының түрі | Шеттері дөңгеленген |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Күнделікті |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 64 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Өнімнің ені | 115 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 300 ₸




