
Жазғы әйелдерге арналған ұзартылған туника, еркін стильдегі күнделікті блузка
9 200 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:488
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Жазғы күнделікті блузка / Туника
Ол жұқа матадан тігілген, бұл жазда тікелей еркін кесуге байланысты қозғалыс жеңілдігі мен еркіндігін береді. V-мойын сызығы блесткимен кестеленген. Ұзын жеңдер қолды тікелей күн сәулесінен қорғайды. Терең бүйірлік тіліктер. Тік жиек.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: 50% полиэстер, 50% вискоза
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Кеуде қуысы: 92 см
Жамбас шеңбері: 100 см
Бұйымның ұзындығы: 80 см
Жеңнің ұзындығы: 63 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | Туника |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Құрамы | 50% полиэстер, 50% вискоза |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | Бисер, пайеткалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 80 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Өнімнің ені | 100 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 200 ₸




