Маусымның тренді: Әйелдерге арналған труба шалбары / Палаццо
Матаның түрі: 50% вискон, 50% полиэстер. Қою қоңыр түсті жіңішке тік жолақты. Тік кең пішімді - труба шалбары. Биік жарасымды, аяқ киімді жауып тұратын кең аяқты.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XXL (54/56 - белгіленген ресейлік өлшем)
Шалбардың ұзындығы: 120 см
Шалбардың ені: 34 см (68 см)
Бел орамасы: 94 см
Жамбас шеңбері: 120 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Жамбас айналымы | 120 см |
| Бел орамы | 94 см |
| Шалбар фасоны | Палаццо шалбары |
| Түсі | Қоңыр |
| Қону | Жоғары бел |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Құрамы | Вискон, Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 88 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 2XL-3XL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 400 ₸






