Тізеден басталатын әйелдер шалбары
Хаки түстері, тік жолақ, орташа биіктік. Белбеу, Белдікке арналған ілмектер. Шалбар тізеден тігілген, сыдырмасы мен түймелері бар жасырын ілгегі бар. Күнделікті.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Полиэстер
Өлшемі: М (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бел орамасы: 70 см
Санның орамасы: 96 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Шалбар фасоны | Клёш-шалбар |
| Түсі | Хаки |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 90 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 600 ₸




