Күнделікті Әйелдер футболкасы
Қызыл түсті, тік пішінді, дөңгелек мойын сызығы бар. Бүйірлік тіліктер.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 60 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Қызыл |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Матадан жасалған гүлдер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 60 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 500 ₸





