Әйелдердің Ашық түсті майкасы
Күлгін түсті, кеудеше өңіріндегі иініш, мойынның V - тәрізді ойығы. Тіке пішілген, күнделікті жейде, жазғы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S/M (42/44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Күлгін
Бұйымның ұзындығы: 58 см
Бұйымның ені: 35 (70) см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/44 |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Өнім түрі | Майка |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Түсі | Күлгін |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 58 см |
| Өнімнің ені | 70 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸




