Әйелдерге арналған күнделікті жазғы жейде
Қызғылт түсті, V-тәрізді мойын сызығы түзу кесілген. Мойын мен жең жиектерінде ринстондар, ал сол жағында якорь түрінде ринстондармен кестеленген.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 40-42 - Белгіленген ресейлік өлшем
Түсі: Қызғылт
Кеуде қуысы: 85 см
Футболканың ені: 84 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 85 см |
| Өнім түрі | Майка |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Қызғылт |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 62 см |
| Өнімнің ені | 84 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 200 ₸





