Жазғы шифон кардиган
Кардиган қара және көк түсті. Жарыққа шығуға, күнделікті өмірге, теңізде серуендеуге арналған тамаша шешім. Жеңіл, салмақсыз, тыныс алатын, ұзын жеңді, алдыңғы жағы ашық, түймелері жоқ ілгегі бар кардиган. Кардиганның ұзындығы юбкамен, шалбармен, джинсымен, кешкі немесе күнделікті көйлекпен киюге мүмкіндік береді.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Шифон
Түсі: Қара, Қою көк
Өлшемі: XL (52 - белгіленген ресейлік өлшем)
Бұйымның ұзындығы: 83 см
Жеңнің ұзындығы: 62 см
Кеуде қуысы: 104 см
Санның айналасы: 112 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/52 |
| Кеуде айналымы | 104 см |
| Жамбас айналымы | 112 см |
| Бел орамы | 86 см |
| Өнім түрі | Кардиган |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Шифон |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 83 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L/XL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸









