
Алдынан және артынан тіліктері бар, алдынан пеплумы бар әйелдер белдемшесі
7 900 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:763
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған сәнді күнделікті юбка
Мақта, алдыңғы және артқы саңылаулары бар юбка, саңылаулардың ұзындығын реттеуге мүмкіндік беретін металл найзағаймен кесілген. Шаттлоктардағы астарлы төменгі белдемше. Алдыңғы жағында брошьпен ортасында ұсталған пеплум. Орташа жарамды, сыдырмалы. Макси ұзындығы, тік жиегі.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Мақта
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бел орамасы: 72 см
Санның айналасы: 98 см
Белдемшенің ұзындығы: 80 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің ұзындығы | 80 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 900 ₸






