
Әйелдердің жазғы юбкасының алдыңғы және артқы жағы ойығы бар гүлді өрнегі бар
9 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:453
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған жазғы Миди юбка
Ашық жасыл реңктегі гүлді баспа, ортаңғы жарасымды, алдыңғы және артқы саңылаулары бар жалпақ кесілген. Белдікке арналған ілмектері бар белдік. Сыдырма және түймелі ілмек. Миди ұзындығы, тік жиегі. Астары бар белдемше.
Өндіріс: Италия
Өлшемі: XXXL (54 - белгіленген ресейлік өлшем)
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Жасыл
Белдемшенің ұзындығы: 73 см
Бел орамасы: 92 см
Санның айналасы: 117 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Италия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Бел орамы | 96 см |
| Жамбас айналымы | 117 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Жасыл |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 73 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 4XL/5XL |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸



