Алдыңғы жағында ринстондары бар әдемі гүлді әйелдер футболкасы. Дөңгелек мойын сызығы, футболканың бүйірлеріндегі бүйірлік ойықтар. Тіке пішілген, етегі түзу.
түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L (48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Футболканың ұзындығы: 74 см
Жеңнің ұзындығы: 25 см
Футболканың ені: 92 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | L |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Романтикалық |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 74 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 25 см |
| Өнімнің ені | 46 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 800 ₸





