Ашық түсті әйелдер футболкасы
Сары және жасыл түстер, ринстондармен жағажай баспасы бар. Жеңсіз, Дөңгелек мойын. Тік еркін пішілген, етегі түзу, бүйірінен тіліктер.
Түрік өндірушілерінен
Гүлді баспа
Өлшемі: 48 / 50 - Ресейлік өлшем белгіленді
Бұйымның ұзындығы: 67 см
Бұйымның ені: 110 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Романтикалық |
| өрнектер мен принттер | абстрактілі басып шығару |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 67 см |
| Өнімнің ені | 110 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Жасыл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 700 ₸






