Дөңгелек мойын сызығы бар, тіке пішілген әдемі әйелдер футболкасы.
Моншақтармен және блесткилермен кестеленген гүлді баспа. Бүйірлік тіліктер, ыңғайлы ұзындық.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М/L (46/48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Терракота
Бұйымның ұзындығы: 70 см
Жеңнің ұзындығы: 24 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Түсі | Қоңыр қызғылт |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Аяқтау және безендіру | Бисер, пайеткалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 70 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 24 см |
| Өнімнің ені | 100 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 900 ₸




