
Әйелдерге арналған бір түсті қара ұзын жеңді ринстоннан жасалған футболка
4 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:97
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған ұзын жеңді футболка
Қара түсті, алдыңғы жағында гүл түріндегі блесткалары бар, дөңгелек мойын сызығы, ұзын жеңдер. Бүйірлік тігістер ұзындығын реттеу үшін шілтермен ауыстырылады. Тік пішім, тік жиек.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XS/S (40-42 Белгіленген Ресейлік өлшем)
Түсі: Қара
Бұйымның ұзындығы: 57 см
Кеуде қуысы: 82 см
Бел орамасы: 64 см
Санның айналасы: 88 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Жамбас айналымы | 88 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | XS/S |
| Түсі | Қара |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Бисер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 57 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸




