Үсті қысқа жеңді әйелдер көйлегі
Жейде мен Топадан жасалған жиынтық, Ақ түсті, жеңі қысқа, жағасы қайырмалы. Түймелері бар. Жейде жеңіл салмақты Сангалло (Тігін) матасынан тігілген. Тіке пішілген
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Сангалло (Тігу)
Өлшемі: XL (52-54 - белгіленген ресейлік өлшем)
Бұйымның ұзындығы: 75 см
Жеңнің ұзындығы: 30 см
Жейденің ені: 124 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Бел орамы | 90 см |
| Жамбас айналымы | 116 см |
| Кеуде айналымы | 106 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | XL-2XL |
| Түсі | Ақ |
| Маусым | Жаз |
| Силуэт | Тікелей |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Шынтаққа дейін |
| Стиль | Классикалық |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 75 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 30 см |
| Өнімнің ені | 124 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 700 ₸





