Жарқын Жазғы әйелдер жейдесі
Сары түсті, кеудеше өңіріндегі иініш, мойынның V-тәрізді ойығы. Тіке пішілген. Күнделікті жейде, жазғы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S/M (42/44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Сары
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/44 |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Өнім түрі | Майка |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Түсі | Сары |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 56 см |
| Өнімнің ені | 76 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸





