Жазғы әйелдер жейдесі
Қызыл түсті ұсақ нүктелі, мойын сызығы V -тәрізді, жеңсіз.
Кеудеше аймағындағы қамыт.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: 90% мақта, 10% Ликра
Өлшемі: 40
Кеуде қуысы 80 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Кеуде айналымы | 80 см |
| Бел орамы | 62 см |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Өнім түрі | Майка |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Қызыл |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Матаның түрі | Мақта |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 55 см |
| Өнімнің ені | 76 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 000 ₸




