Белдігі бар әйелдер белдемшесі (жиынтықта)
Көгілдір түсті, мақта, белдік, белдік ілмектері (белдік кіреді), 4 қалта, миди ұзындығы, түзу кесілген. Бүйіріндегі найзағай. Тік жиек.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Мақта
Түсі: Көгілдір
Өлшемі: М (44/46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 57 см
Бел орамасы: 72 см
Санның айналасы: 98 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Көгілдір |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 57 см |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸







