Юбка стилі өте қызықты
Қара түсті, Белдемшесі металл құлыптардан жасалған сыналардың жиектері бойынша сыналармен тігілген, Екі бүйір қалтасы қақпақшалары бар, жағылатын кесіндісі бар, етегінде шаттлек бар. Биік жарасымды, миди ұзындығы, тік жиегі, сыдырмасы бар. Қара атластан жасалған аралас сыналар.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Мақта
Түсі: Қара
Өлшемі: М (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Белдемшенің ұзындығы: 70 см
Бел орамасы: 68 см
Санның айналасы: 94 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 74 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 70 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸






