Қарама-қарсы ілмектері бар белдіктері бар ақ шілтерлі үстіңгі киім, жазға арналған кездейсоқ V-мойын үсті, қамыттағы кеудеше.
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Ақ
Өлшемі: S (42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 53 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Өнім түрі | Топ |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Ақ |
| Силуэт | Іргелес |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Шілтер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 53 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 100 ₸




