Шілтерлі қысқа жеңді футболка Қол шамдары, жазғы, қамыты бар кеудеше. Жазға арналған V-мойынмен. Сәнқойларға арналған әйелдер киімі.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Қызғылт
Бұйымның ұзындығы: 54
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Қызғылт |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 54 см |
| Өнімнің ені | 70 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 100 ₸




