Баулары бар әйелдер үсті, жазғы, ақ түсті. Тікелей пішілген күнделікті әйелдер үсті.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XS (38-40 Ресейлік өлшеммен белгіленген)
Түсі: Ақ
Бұйымның ұзындығы: 53 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Кеуде айналымы | 80 см |
| Бел орамы | 62 см |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Өнім түрі | Топ |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Ақ |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 53 см |
| Өнімнің ені | 70 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 100 ₸





