Қарама-қарсы громметтері бар шілтерлі бау үсті, спагетти белдіктері бар күнделікті үстіңгі киім, жаз мезгілі. Қызғылт түсті, иінтірекке арналған әйелдер киімі
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Қызғылт
Матаның түрі: Полиэстер
Өлшемі: XS (38-40 Ресейлік өлшеммен белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 47 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Кеуде айналымы | 78 см |
| Бел орамы | 60 см |
| Жамбас айналымы | 84 см |
| Өнім түрі | Топ |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Қызғылт |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Стиль | Жастар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 47 см |
| Өнімнің ені | 76 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 100 ₸




