Дөңгелек мойын және қысқа жеңді жеңіл салмақсыз жазғы жемпір.
Гүлді баспамен тік пішілген жаз үшін тамаша шешім.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Вискоза
Түсі: Гүлді баспа
Өлшемдері: М/L (44-46-48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 62 см
Жеңнің ұзындығы: 20 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 62 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 20 см |
| Өнімнің ені | 96 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 800 ₸











