Әйелдердің жазғы ақ белдемшесі
Ақ түсті, жағылған. Қолмен тігу элементтері бар ендірмелер. Ұсақ монеталар түріндегі бұйымдармен кестеленген жапқыштары бар жапсырма қалталар. Жасырын сыдырма және түймелі ілмек.
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54 |
| Бел орамы | 92 см |
| Жамбас айналымы | 117 см |
| Белдемше түрі | Кеңейтілген |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Ақ |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 76 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸







