Әйелдерге арналған мерекелік Топ
Қара түсті, полиэстер, дөңгелек мойын, үстіңгі жағының алдында блесткимен кестеленген. Тік пішілген, екі бүйір тілігі. Кешкі мерекеге сай келеді. Бұйымның ұзындығы белдемшемен, шалбармен, джинсымен топка киюге мүмкіндік береді.
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Қара
Матаның түрі: Полиэстер
Өлшемі: M/L (46/48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 60 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Өнім түрі | Топ |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Түсі | Қара |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | пайеткалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 60 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 900 ₸




