
Әйелдерге арналған Иінтірегі бар, шанағы мен шілтері бар жазғы белдемше
7 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:761
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдердің жазғы белдемшесі ашық қоңыр түсті, қамыты бар қамытта және белдемшенің етегінде қара қоңыр түсті шілтер жолақтары бар. Белдемшенің жалтыраған қиығы, тік етегі, серпімді белдеуі.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S/М (44/46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 89 см
Бел орамасы: 72 см
Санның айналасы: 98-100 см
Матаның түрі: 75% Мақта, 25% Полиэстер
Түсі: Ашық-қоңыр
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Құрамы | 75% мақта, 25% полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 89 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S/M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸




