Абстрактілі геометриялық өрнегі бар жазғы әйелдер футболкасы.
Ұзартылған, қысқа жеңді, дөңгелек мойын, жүруге ыңғайлы болу үшін бүйір тіліктері бар тік кесілген.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XL (52 - белгіленген ресейлік өлшем)
Бұйымның ұзындығы: 72 см
Жеңнің ұзындығы: 31 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52 |
| Кеуде айналымы | 104 см |
| Бел орамы | 86 см |
| Жамбас айналымы | 112 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | XL |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 72 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 31 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 800 ₸




