Тіке пішілген, дөңгелек мойын сызығы бар, түймелері бар ұзартылған әйелдер футболкасы
Қысқа жеңдер, алдыңғы баспа. Шалбармен, джинсымен, шортымен жақсы үйлеседі. Футболканың ұзындығы мен еркін, түзу стилі кез келген пішіндегі ханымдарға жүру кезінде ыңғайлы болу үшін бүйірлік ойықтарды киюге мүмкіндік береді.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 52/54/56 - Белгіленген ресейлік өлшем
Бұйымның ұзындығы: 80 см
Жеңнің ұзындығы: 26 см
Жеңнің ұзындығы:
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Кеуде айналымы | 108 см |
| Бел орамы | 90 см |
| Жамбас айналымы | 116 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Түсі | Сұр |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| өрнектер мен принттер | Жануарлардың іздері |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 80 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 26 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 800 ₸




