Тіке еркін пішілген ұзын әйелдер футболкасы.
Жеңдері шынтаққа дейін жететін дөңгелек мойын сызығы
Жеңдерінде және етегінің шеттерінде ендірмелері бар футболка.
Футболканың бүйірлерінде бүйір ұзындығын бекіту мүмкіндігі бар.
Алдыңғы жағында күміс түсті жазуы және металл сақиналары бар баспа.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XXL - (52/54 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 78 см
Жеңнің ұзындығы: 29 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Кеуде айналымы | 106 см |
| Бел орамы | 88 см |
| Жамбас айналымы | 114 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | 2XL |
| Түсі | Жасыл |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Құрамы | 90% Вискоза, 10% Эластин |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Шынтаққа дейін |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Романтикалық |
| өрнектер мен принттер | Жазу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 78 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 29 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸




