Әйелдерге арналған еркін стильдегі тік шалбар
Түсі ақ, мақта, аласа.
Жасырын сыдырма ілгек.
Бұл модель белдіксіз, белдікке арналған ілмектері бар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 109 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Шалбар фасоны | Тікелей |
| Қону | Төмен бел |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Классикалық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 90 см |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Ақ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 800 ₸





