Бір түсті ақ түсті кең тік пішімді шалбар
Ақ түсті, мақта, аласа, белдік ілмектері бар белдік.
Бүйірлерінде екі тігілген қалта, тік қиылған.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (44/46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 106 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Шалбар фасоны | Тікелей |
| Түсі | Ақ |
| Қону | Төмен бел |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Классикалық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 85 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Қалта түрі | Кесу |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 800 ₸





