Капюшоны бар ұзын сыдырмалы әйелдер күртеше. Тікелей кесілген модель қалталармен және алынбалы сорғышпен толықтырылған. Casual стиліне сай келеді, Шалбарға, джинсыға тамаша үйлеседі. Су өткізбейтін сіңдірулері бар плащ матасынан тігілген, жұмсақ, ұстағанда жағымды. Биосинтетикалық және гипоаллергенді материалдың арқасында күрте жеңіл және дем алады. Аз күтімді қажет ететін машинада жууға болады.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 54-56 - Белгіленген ресейлік өлшем
Түсі: Сұр
Сорғыш: Алмалы-салмалы
Бұйымның ұзындығы: 84 см
Жеңнің ұзындығы: 63-65 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Кеуде айналымы | 114 см |
| Бел орамы | 94 см |
| Жамбас айналымы | 120 см |
| Халықаралық өлшем | 3XL-4XL |
| Күртке түрі | Ұзын |
| Матаның түрі | Шапан |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Түсі | Сұр |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Төсеу материалы | Полиэстер |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | Алынбалы |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 84 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, түймелері бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 900 ₸






