Тағы да джинсы плащтар сәнге айналды.
Батыс стилі, Нәзік және сәнді джинсы монохроматикалық пальто
Классикалық қайырмалы жаға, түймелермен түймеленеді.
Ұзын жеңдер, белдіктері бар манжеттер, түймелері бар ілгектері бар төрт алдыңғы жамау қалталары, ортаңғы артқы жағындағы ойығы, тік жиегі, миди ұзындығы.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 40-42 - Белгіленген ресейлік өлшем
Бұйым түрі: Джинсы Стрейч
Түсі: Көк
Бұйымның ұзындығы: 95 см
Жеңнің ұзындығы: 62 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 65 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Шапан түрі | Классикалық шапан |
| Матаның түрі | Джинс |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Жең фасоны | Погонмен |
| Түсі | Көк |
| Аяқтау және безендіру | Кесте |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 95 см |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Өнімнің ұзындығы | 92 см |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 100 ₸








