
Орташа жарасатын бауы бар әйелдерге арналған қысқартылған капри шалбары
9 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:450
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сәнді сәнді Капри шалбарлары салтанатты іс-шараларға, іскерлік кездесулерге және кеңсе жұмыстарына қолайлы және қолайлы көрінеді.
Ортаңғы отырғыш, бүйір тіліктер ринстондармен ұсталады. Белдік жиынтықта.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (42-Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 85 см
Түсі: Ақшыл сарғыш
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Шалбар фасоны | Қысқартылған |
| Түсі | Сарғыш |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Қадам тігісінің ұзындығы | 61 см |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸



