Жартылай бекітілген силуэт белдіктері бар асимметриялық жиегі бар нәзік кешкі көйлек. Люрексі бар нәзік текстура көйлекке ерекше талғампаз көрініс береді.
Үстіңгі белдемше Етегі асимметриялы, алдыңғы орамалы көйлек қозғалыс жеңілдігі мен еркіндігін қамтамасыз етеді.
Кез келген мерекеге сай келеді.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 40-42
Матаның түрі: Люрексі бар полиэстер
Түсі: Алтын түстес (Металл реңкі бар пастелді сары түс)
Бұйымның алдыңғы жағының ұзындығы: 82 см
Бұйымның артқы жағының ұзындығы: 130 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Көйлек фасоны | Асимметрия |
| Стиль | Жастар |
| Түсі | Алтын |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Аяқтау және безендіру | Жылтыр |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 500 ₸







