Ортасында бүктелген нәзік түсті кеудешелері бар әдемі аралас көйлек. Қара түсті, белі жоғары, көлденең ақ және қара жолақтары бар тігілген белбеумен тартылған, артқы жағы ойығы бар тік юбка.
Қысқа жеңді қолшам.
Тізеден төмен көйлек, фигураның барлық түріне сай келеді.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Үстіңгі жағы ақ фонда ашық сұр түсті, белдемше қара түсті
Матаның түрі: Полиэстер (жұқа, жазғы)
Бұйымның ұзындығы: 108 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Халықаралық өлшем | M |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Бел орамы | 81 см |
| Кеуде айналымы | 9 см |
| Көйлек фасоны | биік белді |
| Стиль | Классикалық |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 200 ₸





