Көйлектің сәнділігі мен салтанаттылығын көрсете отырып, люрекстен жасалған мата жолақтарымен көмкерілген, тіке еркін пішілген көйлек. Көйлектің етегі қара түсті, серпімді жолақпен ұсталған. Жеңдердің қолтығы ринстондармен безендірілген.
Сәнді көйлек мерекелік салтанатты іс-шараларға, сондай-ақ күнделікті өмірде жарасады.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XL - (52 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Полиэстер
Бұйымның ұзындығы: 123 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52 |
| Халықаралық өлшем | XL |
| Жамбас айналымы | 112 см |
| Бел орамы | 90 см |
| Кеуде айналымы | 105 см |
| Көйлек фасоны | Бос пішім |
| Стиль | Романтикалық |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу, стразалар, Сырмалау |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 200 ₸





